شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » اعطای اعتبارنامه های اعضای منتخب هیات مدیره دوره نهم سازمان

شرح خبر:

این مراسم که در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، با حضور مهندس غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، دکتر قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی،برخی از مسئولین شهری و استانی، اعضای هیات نظارت و اجرایی نهمین دوره انتخابات و اعضای هیات مدیره سازمان برگزار گردید.

دکتر قاری قرآن ضمن تبریک ایام مبارک ولادت پیامبر اسلام ص و امام صادق ع مقارن شدن تحلیف اعضا هیات مدیره جدید با این مناسبت را مبارک دانست و افزود به حمدلله امسال با توجه به انتخابات ویژه ای که داشتیم با تدبیر و متانت هیات اجرایی و نظارت مسائل به خوبی پیش رفت و آمار مشارکت مهندسان با توجه به غیر حضوری بودن انتخابات ۲۸ درصد است که نسبت به سالهای گذشته چندین برابر می باشد.ایشان با تقدیر و تشکر از اعضای هیات مدیره دوره قبل برای اعضای هیات مدیره دوره نهم آرزوی موفقیت در انجام وظایف نمود.
▫️مهندس غلامی با تبریک به منتخبین هیات مدیره و تشکر از هیات اجرایی و دستگاه نظارت با اشاره به اینکه سازمان به عنوان یک نهاد قوی فنی و علمی در راستای حل مشکلاتی که در بخش توسعه داریم می بایست نقش پر رنگی را ایفا کند گفت:هیچ ساختاری مانند نظام مهندسی در سطح استان و حتی کشور به لحاظ ارائه خدمات فنی وجود ندارد و با گذر از حاشیه ها باید به حل مشکلات و چالش ها پرداخت. رسالت سازمان فقط در بخش ساختمان و صدور پروانه ها خلاصه نمیشود بلکه سه چالش بزرگ آب، فرونشست زمین و آلودگی هوا باید توسط سازمان مورد بررسی قرار گرفته و چاره اندیشی شود.

در ادامه این جلسه با اعطای اعتبارنامه ها به منتخبین نهمین دوره انتخابات، هیات مدیره دوره نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان رسما کار خود را آغاز نمود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجموعه فرهنگی مهندسی منتخب | مرجع اخبار مهندسین عمران و معماری