شما اینجا هستید
اخبار و رویدادهای کامپیوتر » گفتگو با رامین کریمی مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات آرامین

گفتگو با رامین کریمی فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه اصفهان و مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات آرامین
معرفی شرکت:
مجموعه فناوری اطلاعات آرامین در سال ۱۳۸۵به منظور فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را شروع کرد و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده ایم و همواره اهداف این شرکت بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور است. این مجموعه ۸ واحد دارد( طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری ، سخت افزار ، خدمات پشتیبانی و تعمیرات و نگهداری ،آرشیو الکترونیک و داده آمایی ، نرم افزار، خدمات وب و پهنای باند، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیکی) و با گردآوری این بخش ها تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان ها و نهادهای دولتی ، شرکت های خصوصی و اشخاص را داریم. اکنون با گذشت ۱۴ سال از فعالیت شرکت، بعنوان یکی ازشرکت های کار آمد در کشور شناخته میشویم.
باید گفت بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل شود و دیدگاه ما به صورت بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی، برای ما ارتقاء تخصص و برای مشتریانمان رضایتمندی به همراه داشته است .

نوآوری مجموعه آرامین در عرضه محصولات و خدمات به مشتریان
شرکت آرامین از سال ۸۸ نسبت به ارایه محصولات و خدمات باکیفیت فعال بوده و با حضور درشهرک علمی و تحقیقاتی توانستیم در نوآوری بر روی محصولات خود موفق باشیم ولی باتوجه به ورود به حوزه های کاری دیگر فعالیت قسمت نوآوری شرکت کم رنگ شده است . در حال حاضر بیشترین تمرکز مجموعه ما بر روی تجارت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

بیشتر بخوانید:

گفتگو با حمیدگودرزی مدیرعامل شرکت طاهاتک/ شهر هوشمند در اصفهان

گفتگو با مدیرعامل شرکت فاراد رایانه پرداز؛ دانش، تخصص و تعهد نیروی انسانی پشتوانه ماست

کمک به اقتصاد کشور
یکی از فعالیت های خوب مجموعه ما در کمک به اقتصاد کشور تولید آرشیو الکترونیکی و سیستم های داده آمایی است که توانستیم با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک بصورت پایلوت و برای اولین بار در اصفهان اسناد تک برگی را ارایه دهیم که در حال حاضر این سرویس در تمام کشور استفاده میشود.

شیوه بازاریابی و ارائه محصولات به بازار
فعالیت اصلی ما در این حوزه از طریق شرکت در استعلامات و مناقصات است و با توجه به خدماتی که ارایه داده ایم و با پشتوانه مشتریانی که در این چند سال بدست آورده ایم توانسته ایم محصولات خود را در بازار ارایه کنیم.

نحوه جذب نیروی انسانی شرکت
در مجموعه ما سعی شده از نیروهای تازه کار و فارغ التحصیل بیشتر استفاده شود و با برگزاری دوره های آموزشی و توانمندسازی از پتانسیل آنان استفاده کنیم. مهمترین هدف ما در این راستا نگهداشتن نیروهای آموزش دیده است و همانطور که سعی بر رضایت مندی مشتریان داریم به همان اندازه و حتی بیشتر به رضایت مندی پرسنل خود اهمیت میدهیم چرا که اگر یک کارمند در شرکت رضایت مندی کامل داشته باشد باعث موفقیت و پیشرفت آن مجموعه خواهد شد. بطور کلی در مجموعه ما کارایی شخص از سابقه کار و مدرک تحصیلی اهمیت بیشتری دارد.

سیاست اصلی شرکت
سیاست اصلی شرکت آرامین از ابتدا بر اساس رضایتمندی مشتریان بوده و در این سال ها همیشه سعی داشته ایم به این اصل پایبند باشیم و دلیل اصلی موفقیت شرکت ما تا به امروز رعایت همین اصل بوده است

برنامه های آینده شرکت
در این خصوص تمرکز ما بیشتر بر روی برنامه های کوتاه مدت است چرا که متاسفانه باتوجه به شرایط حاکم بر کشور و نوسانات ارز و عدم پایداری آن نمیشود بر روی برنامه های بلند مدت تمرکز کرد.

انتهای پیام/

منبع: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان

بیشتر بخوانید:

اطلاعیه شماره چهار الکامپ؛تاریخ جدید پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۹

جدیدترین اخبار نظام صنفی رایانه ای را در سایت منتخب؛ مرجع اخبار مهندسی دنبال کنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجموعه فرهنگی مهندسی منتخب | مرجع اخبار مهندسین عمران و معماری