شما اینجا هستید
آخرین اخبار سایت » ۴ ناظره شدن ساختمان‌ها به‌ زودی عملیاتی خواهد شد/ نوید روزهای بهتر برای سازمان نظام مهندسی

به گزارش منتخب- مرجع اخبار مهندسی، رئیس سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان استان تهران با اعلام اینکه به ‌زودی شاهد ۴ ناظره شدن ساختمان‌ها خواهیم بود گفت: موضوع ۴ ناظره شدن به‌ زودی مصوب و عملیاتی خواهد شد.

سعید سعیدیان، با اعلام این خبر افزود: علاوه بر این خبرهای خوب دیگری نیز در راه است که نوید روزهای بهتری را برای سازمان می‌دهد.

سعیدیان همچنین با بیان اینکه باید با تلاش قانون گرایی و شفافیت را در سازمان برقرار کنیم گفت: از اعضای سازمان می‌خواهیم که قانون و شفافیت را مطالبه کنند چراکه در سایه شفافیت می‌توانیم سازمانی در شان اعضا داشته باشیم.

وی افزود: در شرایط شفافیت نواقص و معایب را می‌بینیم که نتایج مثبتی دربر خواهد داشت و باعث می‌شود اشتباهات سهوی و تعمدی کاهش یابد. البته ممکن است در شرایط شفاف سازی عده‌ای ناراضی باشند، اما لازم است اعضا در کنار یکدیگر قرار بگیرند و این موضوع را مطالبه کنند.

سعیدیان با بیان اینکه امروز شرایطی در جامعه وجود دارد که سازمان نیز از آن مستثنا نیست و باید برای حفظ آرامش به یکدیگر کمک نماییم، افزود: به دنبال یک فضای آرام و تعاملی هستیم. ممکن است اعضای هیأت مدیره اختلاف‌نظرهایی با یکدیگر داشته باشند اما باید در یک فضای تعاملی و بدون تنش، مشکلات حل‌وفصل شوند.

وی ضمن اشاره به خدمات و فعالیت‌های سازمان، در مورد عملکرد معاونان و کارکنان سازمان گفت: از ابتدای سال به تمام معاونان سازمان تأکید کردم موظف به گزارش ماهانه هستیم و همان‌گونه که اعضا ملاحظه کردند این اطلاعات توسط معاونان ارائه شده و بر روی سایت و کانال سازمان به‌صورت کاملاً منظم و شفاف قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان نظام‌ مهندسی ساختمان استان تهران ادامه داد: ممکن است خطاهایی وجود داشته باشد اما در مورد مشکلات و خطاهای سازمان‌یافته هیچ عقد اخوتی با هیچ‌کس نبسته‌ام و نشان داده‌ام با متخلف برخورد می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع: صما

بیشتر بخوانید:

دستور خروج تعیین حق الزحمه (تعرفه) خدمات مهندسی مربوط به سال ۱۳۹۹ تا اطلاع ثانوی توسط هیات‌مدیره‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی ساختمان؛با نظام مهندسی ساختمان موازی کاری نداریم/ سازمان نظام مهندسی ساختمان حق ورود به ساختمان های دولتی برای بازرسی را ندارد!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

مجموعه فرهنگی رسانه‌ای منتخب | خبری| مرجع اخبار نظام مهندسی| اخبار مهندسین